Een wit geglazuurd aardewerken beeld van een leeuwin met prooi, art deco, niet gesigneerd.

A white glazed terracotta sculpture of a lioness with prey, art deco, unsigned.
Dim. 18 x 33 x 15 cm
SKU: 2810250093.
Categories: Aardewerk, Beeld, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 100 / 150

  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #426

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #375

    Een handgeknoopt Oosters tapijtje.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 130/78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #287

    Een lot van twee vazen en een coupe van kleurloos kristal. Toegevoegd een ovaal schaaltje van geperst VSL glas.

    A lot of two vases and a bowl made of colorless crystal. Also included is an oval dish made of pressed VSL glass.
    Dim. Hoogte 14-25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #349
    Swiza Quartz

    Een verzilverd metalen en stalen klokje in de vorm van een radiatordop van een Jaguar. Op batterijen.

    A silver-plated metal and steel clock in the shape of a Jaguar radiator cap. Battery operated.
    Dim. L. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, one missing button/tag, and one marked Grisly.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00