Similar lots by type
-
#88Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#277Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.
Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#149Beresford, EnglandEen verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
Un porte-bouteille en métal argenté sur soucoupe.No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#19Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor européen multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een Chinese wijze met kind van gegoten steengoed.
Un sage chinois avec un enfant en grès coulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#227Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#411Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22,5 cm -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#186Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#285Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120

