Other lots in this auction
-
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#296
Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#287Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 60/80 -
#122
Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50/60 -
#178
Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#5
Een paar tinnen beeldjes van de Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; “Daikoku & Ebisu”.
A pair of pewter figurines of the Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; "Daikoku & Ebisu".No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8cmEstimate: € 40/50 -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#82
Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60