#147Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 45 / 55 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#237Een kleine nest of tables.
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
A wooden storage box with leather upholstery and gilded details in the decor. A colored etching in an oval frame on the lid and with key.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 40 x 7cmEstimate: € 35 / 45