Other lots in this auction
-
#91Ilmenau
Een eironde vaas van kobaltblauw porselein met een rozentuil in een uitsparing. Onderaan gemerkt.
Un vase ovoïde en porcelaine bleu cobalt avec un bouquet de roses dans une cartouche. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 30 cmEstimate: € 30/40 -
#105
Litho, modern Paris gesigneerd “Inquietude” 130
Lithographie, Paris moderne signée « Inquiétude » 130.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h35cm x b43cmEstimate: € 15/25 -
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#288Boch Frères Keramis
Een tweedelige vaas van polychroom porselein, gedragen door twee meermannen. Lichte restauratie aan de rand bovenaan. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine polychrome en deux parties, porté par deux tritons. Légère restauration en bordure du haut. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 40/60 -
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#40
Twee beeldjes van muzikanten van veelkleurig buffelhoorn, een dito kannetje (Peruviaans werk) en een paar kandelaars in de vorm van gestileerde vogels in turkoois, parelmoer en bitumen (Mexicaans werk, op beklede sokkeltjes).
Deux figurines de musiciens en corne de buffle multicolore, une verseuse idem (travail péruvien) et une paire de bougeoirs en forme d'oiseaux stylisés en turquoise, nacre et bitume (travail mexicain, sur socles couverts).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#83Pierre Dyckmans
“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#125Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.
"Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#167Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#134
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#220Prim Fullá
“Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.
"Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h54cm x b45cmEstimate: € 25/35 -
#82
Een lot aardewerk en porselein met diverse sauskommen, een kan e.d. Met merken van Lunéville en andere.
Un lot de faïence et porcelaine avec diverses saucières, une cruche, etc. Avec des marques de Lunéville et autres.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80