#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
#128MuranoItaliaans kristallen schaal met blauw in de massa.
#212Een paar grote schelpen met parelmoer.
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
#224Val Saint LambertEen coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
#75Val Saint LambertEen gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92“Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30 / 40