#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#163
#190
Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
A standing lamp with brass base from the middle of the last century with four light points.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 178 cm -
#180Jan De Bouvrie
Een vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
#228charlotte Lynggaard
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#138Maria Innocentia hummel
Een Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/55 -
#291
Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#297
#204
Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#130
Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
#137Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/55