#646
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#468
Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#285
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,25 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 850/950 -
#54
Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#425
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#594
Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
#639
Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.
Une jardinière en faïence blanche en forme de chameau couché.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#153Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893
“Tunesische waterdrager”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Porteur d'eau tunisien . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 600/800 -
#13
Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
#386Hereke
Een klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
Une petite tapisserie de soie. Signée.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120/200