#487Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#312Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.
#561Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#309Goebel, Germany“De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.
#570Een gevlochten ring van geel goud 18 K.
#425Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#297Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#654Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70