Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.
Dim. 5,50 g
SKU: 0202210275.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #536

    Een vierkoppige stenen Boeddha.

    Bouddha à quatre têtes en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689
    Daum, France

    Een grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #97

    Een Sterlingzilveren kandelaar. Eén arm beschadigd. 411 gram Bruto. (Bodemplaatje verzilverd).

    Un chandelier en argent sterling. Un bras endommagé. 411 grammes Brut. (Plaque inférieure plaquée argent).
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317
    Val St. Lambert

    Een paar vaasjes van geslepen kristal op voet, respectievelijk rood en groen gekleurd in de massa. Bijgevoegd een derde, groter exemplaar in groen. Gemerkt met etiket.

    Une paire de vases en cristal taillé sur socle, de couleur respectivement rouge et vert dans la masse. Attaché un troisième spécimen plus grand en vert. Marqué avec une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452
    Utagawa Hiroshige

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 33 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 348 x 256 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #334
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #551

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #181

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #201

    “De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.

    “La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #610

    1 platina munt van 150 Roebel “Olympiade 1980”. Pt 999/1000. USSR 1979. Recto wapenschild, verso worstelaars. Met certificaat en in etui.

    1 pièce de 150 roubles en platine Olympiade 1980 . Pt 999/1000. URSS 1979. Armoiries recto, lutteurs au revers.
    No longer available
    Dim. 15,54 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More