Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen. Met bijbehorende urnvormige ornamenten. De klok is te herstellen.

Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen. Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns. Comes with matching urn-shaped ornaments. The work is repairable.
Dim. H 34, B 40, D 13 cm
SKU: 2608250641.
Categories: Klok, Marmer.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 75 / 100

  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Jan Dries

    ‘Sourire’, een wit marmeren beeldje op een houten voetje. Getekend; Jan Dries. Genummerd; 29 uit een oplage van 50 exemplaren.

    ‘Sourire’, a white marble statue on a wooden base. Signed; Jan Dries. Numbered; 29 out of an edition of 50 copies.
    Dim. H 12, B 9.5, D 6 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #578

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #283

    Een putto met klokje, brons op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Aug. Moreau.

    A Putto with a clock, bronze on marble pedestal, signed by Aug. Moreau.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A pair of marble obelisks. Grey and beige colored.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 460 / 520
  • #15
    Hebdonas

    Een zilveren 8-dagen zakhorloge, Hebdonas, beschadigde wijzerplaat en ontbrekende delen. Duits gemerkt met halve maan en kroon, gehalte 800‰. Toegevoegd een metalen horlogehouder op glazen voet.

    A silver 8-day pocket watch, Hebdonas, damaged dial and missing parts. German marked with half moon and crown, fineness 800‰. Included is a metal watch holder on glass base.
    Dim. Ø 5 cm (horloge)
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Swatch
    Period: 1992

    Swatch Sam Francis GZ123 polshorloge, speciale gelimiteerde uitgave in originele verpakking. Klein beetje schade aan de verpakking.

    Swatch Sam Francis GZ123 wristwatch, special limited edition in original packaging. Slight damage to the packaging.
    Dim. Ø 34 mm
    Estimate: € 120 / 150
  • #571

    Een 19e eeuwse Engelse staanklok met wijzerplaat van koper en tin.

    A 19th-century English longcase clock with a dial in copper and tin.
    Dim. 205 x 49 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een oeil de boeuf klok met emaillen wijzerplaat en opschrift Feuillette.

    An oeil de boeuf clock with enamel dial and inscription Feuillette.
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een marmeren tempeldeel, naar de souvenirs van de ‘Grand Tour’ van weleer.

    A marble temple ruin, reminiscent of souvenirs from the 'Grand Tour' of yesteryear.
    Dim. 63.5 x 24 x 24 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #643

    Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration.
    Dim. H 37, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #121
    Antoine L. Barye

    “Arabische ruiter”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.

    "Arabian rider", a bronze sculpture on marble base, signed.
    Dim. 41 x 40 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    C.V.M.

    Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.

    A painting-clock, oil on panel, decorative model, hands missing, clock mechanism never present. Monogrammed C.V.M.
    Dim. 40 x 31.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #391

    Een bronzen hond op marmeren sokkel, niet gesigneerd.

    A bronze dog on a marble pedestal, unsigned.
    Dim. 27 x 48 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #309
    Meissen

    “Drie wijnmakers”, een groep in Meissen porselein, 19e eeuws, kleine schade.

    "Three winemakers", a group in Meissen porcelain, 19th century, minor damage.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850 - 1915

    Een albasten buste van een jongedame, circa 1900, gesigneerd Pugi.

    An alabaster bust of a young lady, circa 1900, signed Pugi.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #561

    Een set van 6 wijn-en 6 champagneglazen, van geslepen blauw kristal met een verguld randje.

    A set of 6 wine and 6 champagne glasses, made of faceted blue crystal with a gilded edge.
    Dim. Hoogte 18-24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Goebel
    Period: 1972-79

    ‘Vaarwel’, een vintage Hummeltje. 65-I TMK5.

    'Farewell', a vintage Hummel figurine. 65-I TMK5.
    Dim. Hoogte 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

    Antique card table. With damage to the top.
    Dim. H 73, B 82, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #649
    Aïroh
    Period: 2024

    ‘La Linea happy’, acryl op karton. Getekend; Aiiroh. Met certificaat.

    ‘La Linea happy’, acrylic on cardboard. Signed; Aiiroh. With certificate.
    Dim. 60/64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot van 4 zilveren lepeltjes, met een gezamenlijk gewicht van 70 gram.

    A lot of 4 silver spoons, with a total weight of 70 grams.
    Dim. lengte 13-15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een bronzen vijzel met stamper, Arabische opschriften.

    A bronze mortar and pestle with Arabic inscriptions.
    Dim. h 15 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Estimate: € 250 / 350
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #143

    ‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste van de Griekse god van de wijn(bouw) en fruitteelt, zoon van Zeus en Semele. Getekend; Jef Lambeaux.

    'Bacchante', a brown patinated bronze bust of the Greek god of wine and fruit cultivation, son of Zeus and Semele. Signed: Jef Lambeaux.
    Dim. H 51, B 39, D 23 cm
    Estimate: € 600 / 800

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00