Similar lots by type
-
#291
Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
Un vase en métal argenté ajouré. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#331Wiskemann
Een driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.
Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 60/120 -
#588
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65/85 -
#657
Een divers lot verzilverd bestek, waarbij o.a. een bestek voor twaalf personen in etui (één mes manco).
Un lot varié de couverts en métal argenté, dont des couverts pour douze personnes dans un étui (un couteau manquant).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#298
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit een visbestek, koffielepeltjes, dessertvorkjes, lepels en vorken. Het visbestek gemerkt van Wiskemann. Eén visvork manco.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes, composé d'un couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à dessert, cuillères et fourchettes. Les couverts à poisson marqués par Wiskemann. Une fourchette à poisson manquante.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#125
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 600/700 -
#254
“Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.
“Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#519Goebel, Germany
“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/50 -
#307
Een lot van drie antieke seinlampen, waarbij twee Engelse en de andere Belgisch.
Un lot de trois lampes de signalisation anciennes, deux anglaises et l'autre belge.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#30
Een 18 K geelgouden armband met hartvormige schakels (slot te herstellen).
Un bracelet en or jaune 18 carats avec des maillons en forme de cœur (le fermoir à réparé).No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 160/200 -
#593
Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.
Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/60 -
#629
“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#79Tony Goosens
“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Drie gravures met voorstellingen van het Steen te Antwerpen, gesigneerd en genummerd 90/100 (22 x 38 cm, ruitje beschadigd), 2/50 (38 x 34 cm) en 81/100 (26 x 35 cm) buiten de plaat.
Trois gravures représentant le Steen à Anvers, signées et numérotées 90/100 (22 x 38 cm, vitre endommagée), 2/50 (38 x 34 cm) et 81/100 (26 x 35 cm) à l'extérieur de la plaque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#509
Een gecloisonneerd messingen menuhouder met handvat. Daarin een handgeschreven menu op papier uit 1905. Waarschijnlijk Russisch werk uit het einde van de XIXde eeuw.
Un porte-menu en laiton cloisonné avec poignée. Dans celui-ci un menu manuscrit sur papier de 1905. Travail probablement russe de la fin du 19ème siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 60/90 -
#380
Drie stuks gekleurd glaswerk, bestaande uit een schenkkan, een bonbonschaaltje op voet en een blauwe coupe op voet met verguld decor.
Trois pièces de verrerie colorée, composées d'une cruche, d'un plat à bonbon sur pied et d'une coupe bleue sur pied à décor doré.No longer availableDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 40/50