Other lots in this auction
-
#285Wim Van RemortelPeriod: 1939“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286F. Van Elewijck“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#219Een pique fleur en een kandelaar van porselein.
Un pique fleur et un bougeoir en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 13 cm Ø 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#211Een punchbowl en pollepel van glas.
Bol à punch et louche en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#126“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#297Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#268“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een divers lot borden. Verschillende merken. twaalf stuks.
Un lot varié d'assiettes. Différentes marques. douze pièces.No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cm - 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#165V & BEen pijpenhouder van blauw en wit porselein met een landhuis en engelen in het decor. Achteraan genummerd en gemerkt.
Porte-pipe en porcelaine bleue et blanche avec une maison de campagne et des anges dans le décor. Numéroté et marqué au dos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#283“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45

