Similar lots by type
-
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#172PhilipsEen bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#179Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyDim. l 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#188Een karafje met 5 borrelglaasjes in blauw glas met een geemailleerd bloemdecor.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.
An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyDim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyDim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30 / 60 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170Een peper- en zoutvatje in een chromé boot. In art-deco stijl. Het zoutvatje in gescheurd.
A salt and pepper shaker set in a chrome boat. In Art Deco style. The salt shaker is cracked.No longer availableOnline onlyDim. h 7 x l 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#163Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.
A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#221Een gevarieerd lot bestaande uit 5 bordjes, een restglas kannetje en een chocoladevorm (gevuld met lood).
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#111VincoEen lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.
A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#24RoemerEen lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#177McgregoryEen paar groene glaasjes met opaline decor van een meisje met bloem.
A pair of green glass vases with opaline decoration of a girl with a flower.No longer availableOnline onlyDim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#75Een lot kristal, waaronder een gegoten vaas, rood in de massa en een kleurloze geslepen assbak voor sigaren van Val Saint-Lambert.
A lot of crystal, including a molded vase, red in the mass, and a colorless cut ashtray for cigars by Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h 16 & 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#16Een art-deco vaas, Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Heeft een barst van de voet tot bijna aan de hals.
An art-deco vase, Amphora Riessner, Czechoslovakia with parrots and flowers in the decoration. Has a crack from the base to almost the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

