Een wollen karpet versierd met een centraal medaillon. Handgeknoopt.
Goum

A wool carpet decorated with a central medallion. Hand-knotted.
Dim. 95 x 70 cm
SKU: 2810250502.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 100 / 120

Other lots by Goum

  • #439
    Goum

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475
    Goum

    Een zijden karpet versierd met een levensboom met dieren en vogels. Handgeknoopt

    A silk carpet decorated with a tree of life with animals and birds. Hand-knotted.
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een lot van 4 antieke glazen stolpen op houten sokkel.

    A lot of 4 antique glass domes on wooden bases.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #253
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche hanen, gemerkt Steiff, één niet (meer) gemerkt.

    Three vintage plush roosters, marked Steiff, one no longer marked.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Monique Gourgaud

    ‘Phenix n° 19’, olieverf op doek. Getekend; OG90. Op de rug; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.

    'Phenix n° 19', oil on canvas. Signed; OG90. On the reverse; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 0.25 ct.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #497
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd PU 90/220. Met label.

    A chalice-shaped vase of cut crystal, partially colored red within the mass. Marked and numbered PU 90/220 at the bottom. With label.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #112
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en Prince Albert tabak”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. 1988.

    "Still life with glassware and Prince Albert tobacco". Oil on canvas. Signed and dated. 1988.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00