Similar lots by type
-
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug.
Other lots in this auction
-
#98Een tinnen post-it houder met bijhorende (onvolledige) pen.
A pewter post-it holder with a matching (incomplete) pen. -
#166MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom. -
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#66Een oude elektrische radiator, decoratief. Met merkplaatje ADB.
An old electric radiator, decorative. With brand plate ADB. -
#20Vijf verschillende broches waarvan één met parelmoer, we voegen er en haarkam aan toe.
Five different brooches, one of them with mother-of-pearl, we are adding a hair comb. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#198“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.

