Similar lots by type
-
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#200Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
A standing lamp with table top and twisted wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#218Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#198Een set van 3 eiken bijzettafeltjes met cannage en glazen blaadjes op getorste poten.
A set of 3 oak side tables with cannage and glass tops on twisted legs.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 61 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#216Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#277Dyberg KernTwee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
A black earthenware vase decorated with a heron and flowers. West German. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
“Public Art Property in Flanders” 7 Volumes, 1963 to 1969.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
A set of 2 Chinese plates as a promotional gift in a frame and case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#159Een paar gepatineerd terracotta boeksteunen in de vorm van paardenhoofden.
A pair of patinated terracotta bookends in the shape of horse heads.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#24Een lot Japans porseleinen theeservies, versierd met divers decor. Bestaande uit 15 stuks; 6 kopjes & schoteltjes, suikerpot, melkkannetje, plus theepot waarvan deksel ontbreekt en werd vervangen.
A lot of Japanese porcelain tea service, decorated with various decor. Consisting of 15 pieces; 6 cups & saucers, sugar bowl, milk jug, plus teapot whose lid is missing and was replaced.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Royal Dux Bohemia“Romantisch tafereel.” Porseleinen beeldje met blauw en goud. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Romantic scene.” Porcelain figurine with blue and gold. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80

