Een WW1 Cavalerie sabel, met dubbelzijdig gegraveerd lemmet. Gustav Rannenbergh Hannover.

A WW1 Cavalry saber, with double-sided engraved blade. Gustav Rannenbergh Hannover.
Dim. L 98 cm
SKU: 2801250127.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 360 / 420

  • #388
    Opon Ifa

    ‘Opon Ifa”, een houtgesculpteerd Afrikaans waarzeggersbord, Yoruba, Nigeria.

    "Opon Ifa", a wood-carved African divination board, Yoruba, Nigeria.
    Dim. 39 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #392
    Lex Grobben

    “San Francisco, schoenen en terras”. Litho. D.d. 1981.

    "San Francisco, shoes and terrace". Lithograph. Dated 1981.
    Dim. 98 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #456
    Heriz

    Een 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 345 x 268 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #598

    Een set van 2 smeedijzeren haardijzers.

    A set of 2 wrought iron fire dogs.
    Dim. 47 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18kt yellow gold clasp.
    Dim. L: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #75

    “Saïda”, een buste in brons naar het werk van Emmanuel Villanis.

    "Saïda", a bronze bust inspired by the work of Emmanuel Villanis.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #414
    Maurice Verbist
    Period: 1913-1984

    “Staand naakt”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    "Standing nude". Mixed media on panel. Signed and dated 1955.
    Dim. 142 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #8

    Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.

    A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een massief eikenhouten linnenkast met één deur.

    A solid oak linen cabinet with one door.
    Dim. 198 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21
    Wiskemann

    Een 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.

    A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.
    Dim. 45 x 32 schaal
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Tony Agostini

    “Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.

    "Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)

    A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00