Similar lots by type
-
#69Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25/35 -
#107
Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1100.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 25/35 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#101
Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.
Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#238
Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
Un lot de six maisons de Delft par Bols.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 25/35 -
#37
Een lot van elf aardwerken themabordjes. Merken van Creil et Montereau en Badonviller.
Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).
Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#88Staffordshire
Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.
Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#130Beswick, England
Een paar hondjes van Staffordshire aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de chiens de faïence du Staffordshire. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#213
Een bolle kip van geglazuurd steengoed.
Un poulet rond en grès émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Een vide-poche van meerkleurig geglazuurd terracotta, versierd met een tijger.
Vide-poche en terre cuite vernissée multicolore, à décor d'un tigre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#19Terre de Fonte, St. Vallier
Een kleine aardewerken terrine, versierd met een blauw op wit decor van eikenbladeren. Onderaan gemerkt.
Petite soupière en faïence, ornée d'un décor bleu sur blanc de feuilles de chêne. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#14
Een paar Chinese personages in kunststof.
Quelques caractères chinois en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 & 51 cmEstimate: € 20/25 -
#20
Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 15/25 -
#73
Een oude tennisracket in hoes.
Une vieille raquette de tennis dans un étui.No longer availableOnline onlyDim. 72 cmEstimate: € 15/25 -
#12
Een porseleinen beertje.
Un ours en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25/30 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 31 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een lotje, bestaande uit een achthoekig gelakt juwelendoosje met slotje in de vorm van een schildpad, twee smeedijzeren kandelaars en twee juwelenhangertjes in de vorm van paspopjes.
Petit lot, composé d'un coffret à bijoux octogonal en laque avec fermoir en écaille, de deux bougeoirs en fer forgé et de deux pendentifs bijoux en forme de mannequins.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 21 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#9
Een handgeschilderd damesportret, pastel op papier.
Portrait de femme peint à la main, pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 x 8 cmEstimate: € 35/50 -
#294Edwig Goyvaerts
“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#136
Een opengewerkt porseleinen mandje, versierd met roosjes in reliëf en een eivormig porseleinen vaasje, versierd met aardbeien in reliëf. Beide gemerkt onderaan.
Une corbeille en porcelaine ajourée, à décor de roses en relief et un vase en porcelaine ovoïde, à décor de fraises en relief. Tous deux marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm; Ø: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een houten brieven/ krantenbakje.
Un plateau à lettres/journaux en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30