Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.

Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.

Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.
Online only
Dim. h: 23 cm
SKU: 2401220176.
Category: Aardewerk.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #176
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #69
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.

    Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een lot van elf aardwerken themabordjes. Merken van Creil et Montereau en Badonviller.

    Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #238

    Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.

    Un lot de six maisons de Delft par Bols.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #217

    Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).

    Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #130
    Beswick, England

    Een paar hondjes van Staffordshire aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens de faïence du Staffordshire. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88
    Staffordshire

    Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.

    Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.

    Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #101

    Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.

    Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #7

    Een vide-poche van meerkleurig geglazuurd terracotta, versierd met een tijger.

    Vide-poche en terre cuite vernissée multicolore, à décor d'un tigre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #19
    Terre de Fonte, St. Vallier

    Een kleine aardewerken terrine, versierd met een blauw op wit decor van eikenbladeren. Onderaan gemerkt.

    Petite soupière en faïence, ornée d'un décor bleu sur blanc de feuilles de chêne. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #213

    Een bolle kip van geglazuurd steengoed.

    Un poulet rond en grès émaillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #107

    Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.

    Vase rond en faïence à glaçure colorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #298

    Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.

    Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6,5 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #117
    Turfmaster

    Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.

    Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.
    No longer available
    Online only
    Dim. 110 w 155 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #63

    “Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.

    Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194
    Rosenberg

    “Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #34

    Een lot brons en gietijzer, bestaande uit een kandelaar, een strijkijzer, een lepel en drie vijzeltjes.

    Lot en bronze et fonte, composé d'un bougeoir, d'un fer, d'une cuillère et de trois mortiers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #227

    Een lot van vier verschillende parfumflesjes, waarbij één van geslepen glas met handgeschilderd rozendecor en hed deksel met zilveren rand en getooid met fijn gesculpteerd roeiertje.

    Lot de quatre flacons de parfum différents dont un en verre taillé à décor de roses peint à la main et un couvercle à bord argenté et orné d'un rameur en finement sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #292
    Thonet, Vienna

    Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.

    Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #212

    Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.

    Un album de cartes postales anciennes. 225 pièces
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 220 / 260
  • #94

    Een oude messing/brons patrijspoort.

    Un vieux hublot en laiton / bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #160
    Rémy Cornelissen

    “Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.

    Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More