#97Topazio CasquinhaEen karaf in geslepen kristal en zilveren voet en hals in art nouveau stijl.
A decanter in cut crystal with a silver base and neck in the Art Nouveau style.No longer availableDim. h 30 cm 925‰Estimate: € 150 / 200 -
#241Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800. Circa 1900.
A walking stick with a silver handle, marked 800. Circa 1900.No longer availableDim. l 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.
A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.No longer availableDim. 10 x 8.5 cm 800‰Estimate: € 30 / 50 -
#290Een lot van 2 zilveren zakhorloges, beide gemerkt 800.
A lot of 2 silver pocket watches, both marked 800.No longer availableDim. Ø 4.5 - 800‰Estimate: € 80 / 120
#428Een gipsen voet.
A plaster foot.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#362Koen Van Mechelen“T-Shirt versierd met een haan”. Gesigneerd en met stempel. Maat XL (lady).
"T-shirt decorated with a rooster". Signed and stamped. Size XL (lady).No longer availableDim. 67.5 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#266Een houten verstelbare schoolbank.
A wooden adjustable school desk.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 50 / 60 -
#168De drie gratiën. Een gipsen hoogreliëf.
#5Twee 18 kt geelgouden hangers bezet met cameeën.
#380Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#553Een spekstenen reliëf met boom en vogelpaar. Chinees werk.
A soapstone relief with tree and pair of birds. Chinese work.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#182Een grote vergulde houten spiegel met geslepen glas.
A large gilded wooden mirror with beveled glass.No longer availableDim. 140 x 91 cmEstimate: € 220 / 260 -
#92Louis Charles CrespinPeriod: 1892 - 1953“Salut Pontifical”, een aquarel, gesigneerd vooraan en getiteld achteraan.
"Salut Pontifical", a watercolor, signed in the front and titled on the back.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#490Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,41 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing a total of 0.41 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 750 / 850