#185Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#112“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 41 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
#128Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
#226Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#282“Winters Bergdorp”. Een schilderij op porseleinen tegel.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#50Marc SleenEen lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60