#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
#66Krautheim, Selb BavariaEen polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#194Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 10 / 20