#94
Een gevarieerd lot meerkeurig plateel, bestaande uit vaasjes, kannetjes, enz. 15 stuks. Grotendeels gemerkt van ‘Flora’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
#119
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30 / 45 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Regina, Gouda
Een inktpot, een pique-fleurs en een vaasje van meerkleurig plateel met decor ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9 - 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#115
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een oorvaasje van ‘Regina’, een bol kruikje van de ‘Koninklijke Goedewaagen’ en twee sierborden en een cachepot van ‘Schoonhoven’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25 / 40 -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25 / 40