Similar lots by type
-
#497
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#623
Een lange gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor van hanen. Zonder deksel.
Un long pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de coqs de la famille rose. Sans couvercle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#502
Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#448
Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#201Jäger, Eisenberg
Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#34
Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/120 -
#541
Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 85/100 -
#191
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#203
“Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.
Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#399Royal Tettau - Drache, Solingen
Twee op porselein gedrukte reproducties van XIXe eeuwse iconen, resp. uit Kiev en Moskou. Achteraan gemerkt en genummerd op 2000 exemplaren.
Deux reproductions en porcelaine d'icônes du XIXe siècle, respectivement de Kiev et de Moscou. Marquées et numérotées sur 2000 exemplaires au dos.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#1Goebel, Germany
“Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#483
Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150/250 -
#410Lladro
“Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 50/80 -
#503
Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.
Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/500 -
#473
Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#598
Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#487
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#513
Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#360
“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40/60 -
#494
Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100/150 -
#161
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#630
Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 70/90 -
#547Sitzendorf
“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#362Emiel
“Molens aan het kanaal.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 01-03.
Les moulins à vent sur le canal. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 01-03.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#336
Een laag tafeltje met rond draaiend blad met neerklapbare uiteinden en op trogvormige poot.
Une table basse avec un plateau tournant avec extrémités rabattables et sur un pied en forme d'auge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#32
“Tocht naer Nova Zembla in den Jaere MDXCVI” Een met de hand ingekleurde kopergravure door Jan Luyken uit Pieter Christiaensz. Bor ”Oorsprongk, begin, en vervolgh der Nederlandsche Oorlogen'', Amsterdam, 1679-1684. Uitgegeven te Amsterdam door Joannes van Someren, Abr.Wolfgangh, Hendrick en Dirck Boom.
Tocht naer Nova Zembla in den Jaere MDXCVI Une gravure sur cuivre coloriée à la main par Jan Luyken de Pieter Christiaensz. Bor. ”Oorsprongk, begin, en vervolgh der Nederlandsche Oorlogen'', Amsterdam, 1679-1684. Ed. à Amsterdam par Joannes van Someren, Abr.Wolfgangh, Hendrick et Dirck Boom.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80/120 -
#463Karin BorghoutsPeriod: °1959
“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75. Bijgevoegd een diorama van de tentoonstellingsruimte. Gesigneerd, genummerd 22/75 en gedateerd 2013.
“Packed paintings”. Deux tirages en couleurs. Signés et numérotés 22/75. Ci-joint un diorama de l'espace d'exposition. Signé, numéroté 22/75 et daté 2013.No longer availableDim. 24 x 33 x 19 cm & 40 x 30 cmEstimate: € 180/220 -
#195
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de deux diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un saphir central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400/450 -
#607
Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.
Une plaque ronde en bronze représentant la tête du Christ avec la couronne d'épines. Signée 'S. Norca' au dos.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#217
Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#702
Een antieke kinderdriewieler.
Un tricycle ancien pour enfants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#218
Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#301
Een porseleinen lampenvoet met blauw glazuur.
Un pied de lampe en porcelaine avec glaçure bleue.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120