#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#108Een vintage glaspasta vaasje, gemerkt met sticker ‘Cristallo Venezia’.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
A 5 Yuan banknote dated 1936 encased in plexiglass.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 19 cmEstimate: € 20 / 25