Similar lots by type
-
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#187
“Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 50/60 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#65
Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25/30 -
#167
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#217
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15/25 -
#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 43 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#115
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#252
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#169
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20/25 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#234
Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15/20 -
#80
Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#145Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#174
Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 15/29 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#164
Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.
Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 75/100 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#8
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#38Val Saint Lambert
Een coupe van blauw glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 34,5 x 15 cmEstimate: € 15/25 -
#111
Een flesvaas van groen glaspasta.
Un vase bouteille en pâte de verre verte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/70 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#199Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#190
Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#105
Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 40/50