Similar lots by type
-
#114
Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.
Lot de figurines en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 40/50 -
#9
Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.
Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/25 -
#172
Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#132Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase japonais en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#180
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#17
Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#22
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#16
Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/30 -
#161
Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 26 cmEstimate: € 70/100 -
#138
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#8
Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#29China Pearl
Een 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.
Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/50 -
#182
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#174
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300/400 -
#15
Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#198
Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 111 x 51cmEstimate: € 10/15 -
#95
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50 -
#52Leon Ost
“Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
“Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#193
Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#43Maria SegersPeriod: 1922 - 1979
“Straatzicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Vue de rue”. Aquarelle et encre sur papier. Signée et datée ‘72.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 32 x 40 cmEstimate: € 20/25 -
#81Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#135
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 35 cmEstimate: € 50/100 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#112Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#101
“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
“De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 15/25 -
#23
Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.
Coupe à fruits ajourée en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 20/25