#667Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#108Cartier, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#168DelvauxEen kleine handtas van taupe leder.
Un petit sac à main en cuir taupe.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#82Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 130 / 160 -
#3Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
#238DelvauxEen bruin lederen ceintuur maat 75.
#167Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#188Delvaux, BruxellesEen handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
#158ChanelEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 150 / 160
#652Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
#649Frans MinnaertPeriod: 1929 - 2011“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/35 buiten de plaat.
Composition . Une lithographie. Signée et numérotée 9/35 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 42,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#70Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
#224Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
#552Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
#151Een bronzen siervaas met een hoogreliëfdecor van een hagedis die jaagt op een vlinder. Onderaan gemerkt “Fonderie National des Bronzes, Bruxelles”.
Un vase décoratif en bronze à décor en haut relief d'un lézard chassant un papillon. Marqué en bas: Fonderie National des BronzesNo longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#146Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 150