Similar lots by type
-
#238DelvauxEen bruin lederen ceintuur maat 75.
Une ceinture en cuir marron taille 75.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#108Cartier, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#3Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
Un vieux casque de l'armée belge, avec intérieur et jugulaire.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#667Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
Trois vieux casques de moto, deux en métal et un en cuir. Années 1960.No longer availableDim. Ø 20 en 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168DelvauxEen kleine handtas van taupe leder.
Un petit sac à main en cuir taupe.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#167Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#82Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 130 / 160 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 69 x 150 cmEstimate: € 130 / 150 -
#158ChanelEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 150 / 160 -
#188Delvaux, BruxellesEen handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .No longer availableEstimate: € 300 / 320
Other lots in this auction
-
#457Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.No longer availableDim. l: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#393“Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Menuisier . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#2Léon Danchin“Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
Chien de chasse . Lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91“Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#266Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un petit saphir bleu.No longer availableDim. 1,5 gEstimate: € 90 / 100 -
#418“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#350Een lot fantasiejuwelen w.o. 2 dameshorloges (1 Rodania), een speld, hangers en kettingen en een zwarte camée.
Lot de bijoux fantaisie dont 2 montres pour femmes (1 Rodania), une épingle, des pendentifs et des chaînes et un camée noir.No longer availableEstimate: € 40 / 50

