Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote grijze en witte parels. 925‰.

A silver necklace with 7 rows set with small and large gray and white pearls. 925‰.
SKU: 1612250125.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #125
Estimate: € 100 / 150

  • #139
    Frida Janssens

    Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.

    Flower vase. Watercolor, signed, Frida Janssens.
    Dim. 59/42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #190

    Een paar 18 kt witgouden manchetknopen bezet met twee diamenten emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,13 ct. Witte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. F/VVS en zwarte diamenten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 kt white gold cufflinks set with two emerald-cut diamonds weighing approximately 1.13 ct in total. White diamonds weighing approximately 0.36 ct, F/VVS quality, and black diamonds weighing approximately 0.60 ct.
    Dim. 14,23 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #244

    ‘De bijtoren van de Antwerpse kathedraal’, een monochrome ets. Onleesbaar getekend buiten de plaat en met monogram ‘JB’ binnen de plaat.

    'The spire of the Antwerp Cathedral', a monochrome etching. Signed illegibly outside the plate, with monogram 'JB' inside the plate.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #81

    Een porseleinen kistje, kobaltblauw met gevarieerde taferelen en accenten in goudverf, onderaan gemerkt met een kroon, gekruisde zwaarden en A T B.

    A porcelain box, cobalt blue with various scenes and gold paint accents, marked at the bottom with a crown, crossed swords, and A T B.
    Dim. 16 x 28.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #34
    Georg Hendrik Breitner

    ‘Boerenpaard op stal’, een aquarel met handtekening G. H. Breitner.

    "Farm Horse in the Stable," a watercolor bearing signature G. H. Breitner.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

    "Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #13

    Een porseleinen schaal met een bloemenmand in het decor en een bronzen voetstuk.

    A porcelain bowl with a flower basket decoration and a bronze base.
    Dim. 15 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    West Germany

    Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.

    Two vintage West-Germany vases. Marked: Foreign 239, height 30 and 529, height 38. The larger vase has some hairline cracks.
    Dim. Hoogte 30 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #274

    ‘Stilleven met tropisch fruit’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with tropical fruit', oil on canvas. Signed.
    Dim. 50/100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #163

    Een grote Chinees porseleinen Guanyin beeld.

    A large Chinese porcelain Guanyin statue.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 350 / 400

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00