Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
Mont Blanc

A silver bracelet in original box. 925‰. Marked.
SKU: 2801250230.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 150 / 200

  • #29
    V. D. Oever

    “Kustzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd VD Oever.

    "Coastal View", a painting, oil paint on board, signed VD Oever.
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement.

    "Flying work". An artwork as a DIY kit, issued in 2004 on the occasion of the exhibition 'By land, by sea and in the air' at the Flemish Parliament.
    Dim. 7 x 53 x 54 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #212

    Een uitbundige vergulde kader met een afbeelding naar een 17e eeuws werk, papier op paneel.

    An elaborate gilded frame with an image after a 17th-century work, paper on panel.
    Dim. 29x27.5x10 cm (kader)
    Estimate: € 50 / 70
  • #270

    Een 18 kt geelgouden ketting met hartvormige hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 22,50 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #401

    Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.

    A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,66 ct. G VVS2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.66 ct. G VVS2.
    Dim. 4,17 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #343

    Een paar polychrome Chinees porseleinen vazen. Met decor van figuur en vleugels en vogels. Fo-honden als dekselknop. Eén vaas met restauratie aan de bovenrand.

    A pair of polychrome Chinese porcelain vases. Decorated with figures, wings, and birds. Foo dogs as lid knobs. One vase has restoration at the top rim.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rede van Antwerpen - sleepboot”, een ets, getiteld, genummerd en gesigneerd buiten de plaat. Romain Malfliet, 39/100.

    "Speech of Antwerp - tugboat," an etching, titled, numbered, and signed outside the plate. Romain Malfliet, 39/100.
    Dim. 21.5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #314
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Affiche Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Brussel 1988”. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Poster Royal Museum of Fine Arts Brussels 1988. Signed outside the plate."
    Dim. 77 x 54 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #161

    Een composietbeeld van een zittende vrouw “Paolina Bonaparte da Canova” naar Ruggeri.

    A composite statue of a seated woman "Paolina Bonaparte by Canova" after Ruggeri.
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.

    A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00