#242A. Van den Dries“Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.
“Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#135Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyDim. 3,90 gEstimate: € 40 / 60 -
#236“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
#14Een vierkante Duitse wandklok.
#70“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50