#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
#156Een zilveren broche. 925‰.
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#174“Compositie in reliëf”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#94Een carnavalskostuum: Olifant.
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
#264Bernard Charroy“Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#73Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60