#219Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 45 cmEstimate: € 35 / 40 -
#12Een eikenhouten spiegel.
#240“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
#163Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#290Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#254Nast à ParisEen porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.
Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#183Lea Steppe“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.