#148CapodimonteEen paar groepen van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt onderaan.
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#268Een gevarieerd lot verzilverd metaal. Bijgevoegd drie stuks 800 en 835 ‰ zilver voor een totaal van 120 gram bruto.
Un lot varié de métal argenté. Ainsi que trois pièces d'argent 800 et 835 ‰ pour un total de 120 grammes brut.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#162Twee kleurloos kristallen asbakken.
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#240“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180