Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.
Montegrappa

A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
Dim. Lengte 13 cm
SKU: 2810250098.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 150 / 200

  • #277

    Een lot van drie stuks geslepen Boheems kristal. Bestaande uit een hartvormig schaaltje, een grote schotel en een vaas.

    A lot of three pieces of cut Bohemian crystal. Consisting of a heart-shaped dish, a large plate, and a vase.
    Dim. Hoogte 20, Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #71
    Cross

    Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.

    A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 126/192 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.

    A silver percolator, Art Deco marked A800, Amédée Cateland, Lyon France, weighing 1080 grams. 4 dents.
    Dim. h 18 cm 800‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #237

    Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

    A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
    Dim. Ø 45 mm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #445

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleed versierd met talrijke mirhabs.

    A hand-knotted Persian prayer rug.
    Dim. 160-230 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #302

    Een kleine ovale butlerspiegel.

    A small oval butler's mirror.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #356

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een paar glazen kelkvormige vazen.

    A pair of glass goblet-shaped vases.
    Dim. Hoogte 20, Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #287

    Een lot van twee vazen en een coupe van kleurloos kristal. Toegevoegd een ovaal schaaltje van geperst VSL glas.

    A lot of two vases and a bowl made of colorless crystal. Also included is an oval dish made of pressed VSL glass.
    Dim. Hoogte 14-25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000

  • #196

    Een set van 2 clubzetels, gesculpteerd hout en roze fluwelen bekleding.

    A set of 2 club armchairs, sculpted wood with pink velvet upholstery.
    Dim. 75 x 90 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #48
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, one missing button/tag, and one marked Grisly.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een koekoeksklok uit het zwarte woud.

    A cuckoo clock from the Black Forest.
    Dim. 52 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #495
    Naïn

    Een wollen en zijden karpet met centraal medaillon. Handgeknoopt.

    A wool and silk carpet with central medallion. Hand-knotted.
    Dim. 134 x 85 cm
  • #137

    “Jonge vrouw met luit”, een bronzen beeld op marmeren sokkel naar Auguste Moreau. Draagt handtekening.

    "Young woman with lute", a bronze sculpture on a marble base after Auguste Moreau. Bears signature.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #63
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche papegaaien en een pinguin, gemerkt Steiff, één met de knop manco.

    Three vintage plush parrots and a penguin, marked Steiff, one with missing button.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #129
    Christofle France

    Een verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.

    A silver-plated metal coffee/tea set on tray, marked Christofle.
    Dim. 42 x 66 cm (dienblad)
    Estimate: € 600 / 800
  • #165

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00