Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
Dim. H 6, B 15, D 12 cm
SKU: 2810250167.
Category: Zilver.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 250 / 350

  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #138

    Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.

    A silver percolator, Art Deco marked A800, Amédée Cateland, Lyon France, weighing 1080 grams. 4 dents.
    Dim. h 18 cm 800‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #71
    Cross

    Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.

    A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #237

    Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

    A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
    Dim. Ø 45 mm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000

  • #421
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #27
    Steiff, Germany

    Een Steiff Luxy lynx knuffel, de knoop in het oor manco.

    A Steiff Luxy lynx plush toy, missing the button in the ear.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #68
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche uilen, drie gemerkt Steiff, twee met de knop manco.

    Five vintage plush owls, three marked Steiff, two missing the button.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324

    ‘Aan de kasteelpoort’, en ‘Landschap met koeien’, olieverf op paneel. Niet getekend, naar de 19e eeuw.

    'At the castle gate', and 'Landscape with cows', oil on panel. Not signed, from the 19th century.
    Dim. 21/27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #436

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #191
    Val Saint Lambert

    A vase made of cut crystal, colored green in the mass. Marked.
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #253
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche hanen, gemerkt Steiff, één niet (meer) gemerkt.

    Three vintage plush roosters, marked Steiff, one no longer marked.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een Boheems kristallen koekjes/dekselpot.

    A Bohemian crystal biscuit jar with lid.
    Dim. h 23 x Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Een set van 2 zilveren millennium stukken, Royal Mail, bestaande uit een briefopener en een vergrootglas. Birmingham, England.

    A set of 2 silver millennium pieces, Royal Mail, consisting of a letter opener and a magnifying glass. Birmingham, England.
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #480

    Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale ruwe robijn van +- 1,50 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central rough ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 900 / 1000

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00