#50Een 18 kt geelgouden slavenarmband bewerkt met zwarte gevlochten koord.
An 18 kt yellow gold bangle bracelet embellished with black braided cord.No longer availableDim. Bruto: 24,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#109L. VerheyenPeriod: 1916 - 1992“Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.
#183Een handgeknoopt oosters tapijt.
#29Ernest Denis‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.
#162‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.
#82Oscar MulkersPeriod: 1895-1965‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.
#231‘Een ijsbeer op wandel’. Een Art-deco beeld van roze geglazuurd aardewerk. Gemerkt DAX.
#96Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.
A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.No longer availableDim. h 72 cm Ø 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#137‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.
#44Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.
A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.No longer availableDim. 16/12 cmEstimate: € 50 / 75 -
#38Een notarislamp, messing met groen glazen kap.
A banker's lamp, brass with a green glass shade.No longer availableDim. h 35 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60