Similar lots by type
-
#120
Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 10,60 gEstimate: € 80/150 -
#131
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 1,64 gEstimate: € 40/60 -
#113
Een zilveren ring bezet met tijgeroog.
Une bague en argent sertie d'oeil de tigre.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 7,32 gEstimate: € 40/60 -
#108
Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 3,35 gEstimate: € 40/80 -
#14
Een vierkante Duitse wandklok.
Une horloge murale allemande carrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#90
Een zilveren ring bezet met agaat van +- 4 ct.
Une bague en argent sertie d'agate de +- 4 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 4 gEstimate: € 30/50 -
#92
Een zilveren ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en argent sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 100/150 -
#182
Een zilveren ketting met vier hangers, één bezet met een parel.
Un collier en argent avec quatre pendentifs, un serti d'une perle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14,10 gEstimate: € 30/50 -
#125
Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 2,60 gEstimate: € 25/50 -
#135
Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 40/60 -
#177
Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 12,93 gEstimate: € 30/50 -
#11
Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
Un lot de dix horloges de voyage et réveils différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/60 -
#141
Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 2,60 gEstimate: € 25/50
Other lots in this auction
-
#223Jan Van Riet
“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#36
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#105
Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 55 cmEstimate: € 80/100 -
#88
Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
Un moulin à café antique. Dommage pour le laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 10/15 -
#153Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#138
Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#150Ch. Demets
“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 33 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#32
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#183Lea Steppe
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#149Emerson
Een oude radio in kunststof kast. Binnenwerk los. Draaiknoppen manco.
Une vieille radio dans un boîtier en plastique. Intérieur desserré. Boutons rotatifs manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#109
Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20/25