#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#137Een vaas van kleurloos kristal.
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
#183Lea Steppe“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een zilveren broche. 925‰.
#122L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#59Een antieke Quanyin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine-porselein. Gerestaureerd, overschilderd en kleine beschadiging aan de tiara en de hand.
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.