Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
Dim. Hoogte 36 cm
SKU: 2810250177.
Category: Zilver.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 1500 / 2000

  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #237

    Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

    A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
    Dim. Ø 45 mm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #138

    Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.

    A silver percolator, Art Deco marked A800, Amédée Cateland, Lyon France, weighing 1080 grams. 4 dents.
    Dim. h 18 cm 800‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #71
    Cross

    Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.

    A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60

  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Ubisoft - Ubicollectibles

    “Assassins Creed - Hidden Blade.” Kunststof en leder ‘cosplay’ stuk.

    "Assassin's Creed - Hidden Blade." Plastic and leather 'cosplay' piece.
    Dim. 20,5 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een lot van 4 antieke glazen stolpen op houten sokkel.

    A lot of 4 antique glass domes on wooden bases.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #32
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with cherries and berries', oil on canvas. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 39/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81

    Een Romaans, vroeg Gotisch, Zuid-Europees ‘pest-kruis’ met sporen van polychromie.

    A Romanesque, early Gothic, South European 'plague cross' with traces of polychromy.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429
    Simon Cohen

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123
    Rudolstadt-Volkstedt

    “Elegant koppel”. Twee polychrome porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    "Elegant couple." Two polychrome porcelain figurines. Marked at the bottom. Circa 1900.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #546

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een messingen notenkraker in de vorm van een gekroond adelaarshoofd.

    A brass nutcracker in the shape of a crowned eagle head.
    Dim. H. 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 35

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00