Similar lots by type
-
#384
Een etui met twaalf dessertvorkjes en een taartenschep met 800 promille zilveren handvatten. We voegen er een slabestek, eveneens met zilveren handvatten aan toe.
Etui contentant douze fourchettes à dessert et une pelle à tarte aux manches en argent 800‰. Nous ajoutons un couvert à salade également aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#207
Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750/850 -
#196
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#313
Een vleesbestek en een notenkraker met zilveren handvatten in etui.
Couvert à viande et un casse-noix aux manches en argent dans son étui.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#256
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#216Tane
Een serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500/5500 -
#423
Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600/800 -
#318
Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#226Tane
Een lot van twaalf sterling zilveren onderborden. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze dessous-de-plats en argent. Poinçons mexicains sterling. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 7452 g Ø 29 cmEstimate: € 3500/4000 -
#246Tande
Een lot van twaalf kleine onderborden van sterling zilver. Mexicaans werk.
Lot de douze dessous-de-plats en argent sterling. Travail mexicain.No longer availableDim. +/- 4944 g Ø 22,5 cmEstimate: € 2300/2800 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500
Other lots in this auction
-
#253
Een verzilverd metalen dienblad met hoge galerij en twee handgrepen. Daarop zes diverse karaffen van kristal en van glas. Met hun stoppen.
Plateau en métal argenté à haute galerie et deux anses. Présentant six carafes différentes en cristal et en verre. Avec leurs bouchons.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#189Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 101 cmEstimate: € 180/240 -
#418
Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150/200 -
#715
Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.
Sept poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#328
Een lot van twaalf eieren in diverse formaten van verschillende mineralen. In houten staander.
Lot de douze oeufs de différentes tailles en pierres dures différentes. Dans une étagère en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#745Unica
Lot van vier poppen van papier-maché uit de jaren 20. Gemerkt: “Unica Belgium Courtrai 78” in cirkel (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” in cirkel (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic& BR 416913 (H. 72 cm) en “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” in cirkel ( H. 74 cm). Lichamen van compositie.
Lot de quatre poupées en papier mâché des années 20. Marques: “Unica Belgium Courtrai 78” dans un cercle (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” dans un cercle (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic & BR 416913 (H. 72 cm) et “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” dans un cercle ( H. 74 cm). Corps en composition.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#756
Een rustbed van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met oranje bekleding en drie kussens.
Lit de repos en bois à patine blanche de style Louis XVI. Recouvert de tissu orange et avec trois coussins.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 120/200 -
#534Le Sidaner
“Steegje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Le Sidaner”.
“Impasse”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Le Sidaner”.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#362H. Kuiper
“Stilleven met druiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux raisins”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#204
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#836
Twee open boekenkasten van mahoniehout in Engelse stijl met onderaan één lade.
Deux bibliothèques ouvertes en acajou de style anglais. Le bas à un tiroir.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 180/240