Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
Dim. Ø 7 cm 30 gr.
SKU: 1612250005.
Categories: Mode, Zilver.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 40 / 60

  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #67

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.

    A pair of silver candlesticks. Marked 'Garden Silversmiths LTD, Sterling'. Included a silver-plated box with a coin on the lid.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Een set van 4 porseleinen schaaltjes op een ronde schaal, zilveren rand gemerkt Altenloh Bruxelles 950M en houten bodem.

    A set of 4 porcelain bowls on a round tray, silver rim marked Altenloh Bruxelles 950M and wooden base.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83
    Parker

    Parker 75. Een sterling zilveren vulpen met een 14kt gouden nib. Gemerkt Parker, sterling silver, made in USA. In originele verpakking.

    Parker 75. A sterling silver fountain pen with a 14kt gold nib. Marked Parker, sterling silver, made in USA. In original packaging.
    Dim. Lengte 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #66

    Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.

    An Art Deco sideboard with three doors and three drawers.
    Dim. H 100, B 135, D 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt geelgouden ketting met twee hangers met de voorstelling van Modonna en kind en een Heilige voordtelling en Heilig Hart. Gemerkt France. M.F. 1921.

    An 18 kt yellow gold necklace with two pendants depicting Madonna and Child and a Holy representation with Sacred Heart. Marked France. M.F. 1921.
    Dim. 6,52 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #55

    Een ketting met een hanger van zilver met een 5 Franc munt van Leopold II en wapenschild. 1870.

    A necklace with a silver pendant featuring a 5 Franc coin of Leopold II and a coat of arms. 1870.
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 142/208 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #46

    Een set van 6 stoelen in Louis XVI stijl waarvan één met armen.

    A set of 6 Louis XVI style chairs, one with arms.
    Dim. 94 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een antieke massief eiken koffer, met gesculpteerd paneel aan de voorkant. Het slot

    An antique solid oak chest, with a carved panel on the front. The lock
    Dim. H 66, B 94, D 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een lot van 4 kristallen items, Val Saint Lambert, bestaande uit 3 vaasjes en een asbak.

    A lot of 4 crystal items, Val Saint Lambert, consisting of 3 vases and an ashtray.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een gesculpteerde massief eikenhouten halbank, toegeschreven aan Horckmans van de Battelse Steenweg, vroeger de beste beeldhouwer van Mechelen.

    A sculpted solid oak hallway bench, attributed to Horckmans from Battelse Steenweg, formerly the finest sculptor in Mechelen.
    Dim. 119 x 170 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #213

    Een verguld koperen kerkkandelaar, rijkelijk gedecoreerd.

    A gilded brass church candlestick, lavishly decorated.
    Dim. h 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00