Similar lots by type
-
#297
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#47
Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.
Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#385Yemen
Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.
Une bague remarquable en argent. ± 1900.No longer availableDim. 11,10 gEstimate: € 60/100 -
#281
Een reeks van zes kleine zilveren lepeltjes. 800 ‰. Duitsland, begin XXe eeuw.
Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#93
Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.
Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#328
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#352
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#157
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Réplique d’une pièce de maître représentant un escalier sous une dôme.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 240/300 -
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
Paire de miroirs aux cadres baroques.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 150/180 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune et blanc sertie de diamants ayant une poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 250/350 -
#472
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1000/1200 -
#280
Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800/900 -
#665Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250/400 -
#161Schatz
Een Duitse 1000-dagen klok in originele doos. Triberg, Zwarte Woud. Met originele sleutel.
Pendule allemande au mouvement 1000 jours. Avec boîte et clé d’origine . Triberg, Forêt noire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#532G. Le Cocq
“De branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#680
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100/120 -
#752Egide LinnigPeriod: 1821 - 1860
Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.
Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.No longer availableDim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#391Val St. Lambert
Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60