#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#29Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 20 cm -
#56Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Märklin 3163Een elektrische locomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#45Märklin 3090Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm