#145
Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#141
Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 100/140 -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#108
Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#127
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60 -
#48Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 45/55 -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#101
Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 € -
#96Jef De Leeuw
“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 18,5 x 27 cm