Een zilveren zakhorloge op een geeboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
Dim. Ø 45 mm 800‰
SKU: 2810250237.
Categories: Klok, Zilver.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 60 / 80

  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #355

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #15
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.

    A silver percolator, Art Deco marked A800, Amédée Cateland, Lyon France, weighing 1080 grams. 4 dents.
    Dim. h 18 cm 800‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #358

    Een koekoeksklok uit het zwarte woud.

    A cuckoo clock from the Black Forest.
    Dim. 52 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #71
    Cross

    Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.

    A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60

  • #87
    Goebel, Germany

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152/II A (1990-1999) en 152/II B (1990 - 1999). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl" is a set of 2 Hummel figurines, 152/II A (1990-1999) and 152/II B (1990-1999). They are the large version (20 cm tall).
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #3

    “Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

    "Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een platina ring bezet met een centrale smaragd van +- 5,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.

    A platinum ring set with a central emerald of approximately 5.15 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct.
    Dim. 12,56 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #344
    Frans Huysmans

    ‘Sashuis van Boom’ en ‘Het Kasteel van Boom’, olieverf op paneel. Getekend; J. B. Huysmans.

    'Sashuis van Boom' and 'The Castle of Boom', oil on panel. Signed; J. B. Huysmans.
    Dim. 17/26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    “L’Improvisateur”, een zamakken beeld op houten sokkel, naar August Moreau.

    "The Improviser", a zamak sculpture on wooden base, after August Moreau.
    Dim. h 85 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #267
    AFKH

    Een album met 24 volledig intacte en een zestal onvolledige vintage sticker paginas.

    An album with 24 fully intact and around six incomplete vintage sticker pages.
    Estimate: € 60 / 80
  • #453
    Val Saint-Lambert

    Een donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.

    A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #581

    Vijf dessertborden van Imari porselein. Eén paar en een serie van drie gelijksoortig gedecoreerde. Begin XXste eeuw.

    Five dessert plates of Imari porcelain. One pair and a series of three similarly decorated. Early 20th century.
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #270

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    Dim. 3,35 g
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00