Similar lots by type
-
#200CarrelliEen design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#390Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#278N. Pinter“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
”Le juge”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h 46,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#280Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#260Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#338Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#340Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Vase en faïence polychrome belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#288Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#175Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#328Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#231BonnEen jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm Ø 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen. Beide met haarscheur in de vleugel.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207RegensburgEen bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Versierd met de tekens van de dierenriem in reliëf. Onderaan gemerkt. Made in Germany.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Décorée aux signes du zodiac en relief. Marque sous la base et Made in Germany.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#25AffekEen tas en ondertas in de vorm van een schilderspalet van porselein.
Tasse et soucoupe en forme de palette de peintre en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#372“Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#400Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#197“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#365“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#249A. Engelbrecht“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#238Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#55Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Paire de drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50

