Similar lots by type
-
#94Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#69Een lot aardewerk, bestaande uit een bord, een scheerbekken en twee vroeg XIXe eeuwse schotels (Eén gerestaureerd en één met haarscheur).
Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#61Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#105Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableOnline onlyDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un vase en terre vernissée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#63Een paar XVIIIe eeuwse aardewerken bordjes, waarbij één Delfts(?) met bloemendecor en één Doorniks met een decor à la mouche.
Une paire d'assiettes en faïence du XVIIIe siècle dont une de Delft(?) à décor floral et une de Tournai à décor à la mouche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44“Vrouwelijk naakt”. Een geglazuurd aardewerken beeldje. Jaren ‘30. Haarscheur in het glazuur in het been.
"Nu féminin". Figurine en terre vernissée. Les années 30. Cheveu dans l'émail de la jambe.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een rechthoekige designvaas met groen glazuur.
Un vase design rectangulaire avec glaçure verte.No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#3Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik.
Une cruche en terre cuite d'Amérique du Sud.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#190Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#88Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#75Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
Un vase en faïence à glaçure multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h; 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#36“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#38Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
#180Royal BochEen dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer onderaan de rand van het deksel. Onderaan gemerkt, genummerd 611/H en model 700.
Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 34 x 37 cm -
#163Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Nicole Halsberghe“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#218HelmerEen viool en twee strijkstokken in vioolkist. Losse kam en snaren. Te herbesnaren. Slijtage.
Un violon et deux archets dans une caisse. Avec peigne et cordes à remettre. Usures.No longer availableOnline onlyDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136“Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
"Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 32 cm x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#254Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.
Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 40

