Similar lots by type
-
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#156
Een vintage houten bijzettafeltje met rond blad. Enige slijtage aan het oppervlak.
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
-
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
-
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
-
Other lots in this auction
-
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom. -
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#51Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi
“Froidure”. Een hardcover strip in harde cover, scenario door Michel Dusart, tekeningen door Marco Venanzi.
"Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi. -
#85
Een lot van 3 strips bestaande uit Kari Lenti lost het op, De tiran en het varken van Bob Mau, Thomas Pips in de witte stopstraal en De lustige kapoentjes nr 18.
A lot of 3 comics consisting of Kari Lenti solves it, The tyrant and the pig by Bob Mau, Thomas Pips in the white mustache, and The merry capons no. 18. -
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.