#121Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
#163Een grote Chinees porseleinen Guanyin beeld.
#131Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.
#219Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.
#189Achiel StrijbolPeriod: 1901-1966‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.
#269Mucha‘Concours de composition d’art decoratif’, een lithografie naar een ontwerp door Alphonse Mucha. Niet getekend.
‘Concours de composition d’art decoratif’, a lithograph after a design by Alphonse Mucha. Not signed.No longer availableDim. 47/33 cmEstimate: € 60 / 80