#50Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.
#275Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.
A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.No longer availableDim. 47 x 114 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Charles CatteauEen set monochrome art-deco vazen, Charles Catteau, 1927, model F1079, gemerkt ‘made in Belgium’, en genummerd. Eén vaas is gerestaureerd aan de hals.
#296Een set van 3 barkrukken in thonet stijl met cannage zitting.
A set of 3 bar stools in Thonet style with caned seat.No longer availableDim. h 75 x Ø 37 cmEstimate: € 50 / 75 -
#466Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.
#254Lieven Walschap‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.
#18Steiff, GermanyZes egels waaronder Macky/Mucky en twee gemerkt Steiff.
Six hedgehogs including Macky/Mucky and two marked Steiff.No longer availableDim. l 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.
#189René De Pauw‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.
#192‘Bedelende vrouwen’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend en toegeschreven aan Nikolaus Gysis.
"Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.No longer availableDim. 4 x 2.5 cmEstimate: € 600 / 700