Een zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.
Mont Blanc

A black leather handbag, marked Mont Blanc.
Dim. 13 x 22 cm
SKU: 1712240593.
Category: Mode.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 100 / 150

  • #213
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.

    A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #433

    en lot van 3 divers etnische draagtasjes, bestaande uit 2 Zuid-Amerikaanse coca tasjes en een Perzische zout tas.

    a lot of 3 various ethnic carry bags, including 2 South American coca bags and a Persian salt bag.
    Dim. 50 x 39 & 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #441

    Een lot van 14 diverse etnische stukken textiel uit o.a. Nepal, Tibet, India, Kazachstan, etc. Bestaande uit zadeldoeken, tapijtjes, sjaals, wanddecoratie en een gordel.

    A lot of 14 diverse ethnic textiles from various origins including Nepal, Tibet, India, Kazakhstan, etc. Consisting of saddle cloths, rugs, scarves, wall decorations, and belts.
    Estimate: € 150 / 250
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #494

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een lot van 8 divers etnische hoofddeksels met afkomst uit oa; Nepal, Tibet, China, Kazachstan, etc.

    A lot of 8 various ethnic headdresses from countries including Nepal, Tibet, China, Kazakhstan, etc.
    Estimate: € 250 / 350
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450

  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550
  • #133

    A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #622
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #597

    Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.

    An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    d’Artois Limoges Ancienne Fabrique Royale

    Een Frans porseleinen theeservies met vogels in het decor, bestaande uit theekan, suikerpot, melkkan, 2 kopjes met schoteltje en dienblad. 1 kopje met klein schilfertje aan de rand. Onderaan gemerkt “Limoges Ancienne Fabrique Royale”, gesigneerd d’Artois.

    A French porcelain tea set decorated with birds, comprising teapot, sugar bowl, creamer, 2 cups with saucers, and tray. 1 cup has a small chip on the rim. Marked "Limoges Ancienne Fabrique Royale" and signed by d'Artois.
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Een 18 kt geelgouden ring met roterend element met groene scarabee. We voegen er een grotere groene scarabee aan toe met hiërogliefen.

    An 18kt yellow gold ring with rotating element featuring a green scarab. We add a larger green scarab with hieroglyphs.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00