#13DoyenEen lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#584“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd.
#354“Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.
"The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.No longer availableDim. 29 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#700Een lot van drie kepies van de Belgische spoorwegen.
A lot of three caps from the Belgian railways.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#72Spaans pleintje”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.
"Spanish square", a painting, oil on canvas, signed and dated 1952 at the bottom right.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120