#70Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.
#74“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#151“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op houten voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
#17Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An Art Deco soda siphon, Sparklets London, ca. 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een lot van 22 Duitse munten. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, Duits Oost-Afrika, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.
A lot of 22 German coins. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, German East Africa, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#656Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#263Een paar vintage terracotta cache-pots.
#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.No longer availableDim. 46 & 42 cm³Estimate: € 60 / 80