#197Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.
#364Werner Boschmans“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#134Edward Pierre BuyckPeriod: 1888 - 1960“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
"Girl with Flowers and Lizard". A porcelain figurine. Marked "T.Galli Made in Italy" at the bottom. Some small chips along the edges.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180