#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465Koninklijke Munt van België“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Au 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#291StefEen art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.
An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.No longer availableDim. 30 x 48 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch en floraal decor.
#423Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943
#200Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#35Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair.Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.
Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair.Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#72Spaans pleintje”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.
"Spanish square", a painting, oil on canvas, signed and dated 1952 at the bottom right.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120