#677Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#669Een houten commode met 3 laden.
#356Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.
An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.No longer availableDim. 89 x 77 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#18Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
#347Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
"Legend of Our Lady of Hal." Story in 12 drawings of the St. Martinus Basilica in Halle. Signed.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
A multi-colored porcelain figure of a parrot on a tree stump, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180