Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
Dusart, Bruxelles

A black marble mantel clock, with Art Nouveau details. Base front and back restored.
Dim. h 44,5 cm
SKU: 2210240608.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #608
Estimate: € 60 / 80

  • #14

    “Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #502

    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #679
    Bone China Herford

    A porcelain group of a romantic couple seated on a wall. Marked at the bottom.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.

    A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #454

    Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.

    Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.
    Dim. 53 x 10 cm 1/6
    Estimate: € 150 / 200
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.

    A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.
    Dim. maat 52
    Estimate: € 120 / 180
  • #322

    Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.

    A lot of 5 old hand-colored etchings depicting birds.
    Dim. 29.5 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #479
    Pilar Gonzalez

    “Surreëel landschap met baby”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘80.

    "Surreal landscape with baby". A painting, oil on canvas. Signed and dated '80 at the bottom.
    Dim. 88,5 x 103 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00