Similar lots by type
-
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert et al. "Vincent van Gogh, paintings". And Johannes van der Wolk et al. "Vincent van Gogh, drawings". Both Ed. Mercatorfonds 1990. Two volumes in one slipcase. Good condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#189Robert SonnemanEen design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
A hand-cut beer stein with lid.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
An adjustable brass lamp base without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#209Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from different brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
A lot of 3 cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 20 / 40 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#175Jack Daniels“Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.
"Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 32cmEstimate: € 75 / 125

